Neustále se snažíme zlepšovat ubytování pro naše studenty a poskytovat kvalitnější služby. Co je u nás v letošním akademickém roce nového, co se povedlo v minulosti a co plánujeme do budoucna?

Novinky pro akademický rok 2020/2021

V září roku 2020 jsme otevřeli zcela nově zrekonstruovanou kolej Salesianum I., která nabízí ubytování ve dvou- a třílůžkových pokojích. Celková kapacita koleje činí aktuálně 45 osob. V příštím roce bude navýšena ještě o čtyři místa.

Na nové studenty čekaly zrekonstruované pokoje včetně nových podlah, elektroinstalace či internetového pokrytí, zcela nové kuchyňky (kuchyňské linky, spotřebiče) i nová sociální zařízení (sprchy, toalety).

Výběr fotografií z nové koleje najdete v následující galerii. Více interiérových fotografií naleznete na stránce Kolej Salesianum I.

Novinky pro akademický rok 2021/2022

Na konci roku 2020 jsme začali s rekonstrukcí dalších dvou částí budov v komplexu Arcibiskupského kněžského semináře, které budou od září 2021 taktéž sloužit pro ubytování studentů. Nově vzniknou koleje Marianum II. (30 míst) a Salesianum II. (21 míst).

Rekonstrukce koleje Marianum II. bude v podobném rozsahu, jako v minulém roce na koleji Salesianum I. Studenti se mohou těšit na opravené pokoje, kuchyni či sociální zařízení. Kolej Salesianum II. bude nabízet rekonstruovaná sociální zařízení či společenskou místnost. Vzhled a vybavení pokojů bude podobné jako na koleji Domeček.  Pro studenty kolejí Domeček, Salesianum I. a Salesianum II. bude otevřena kaple, která doposud na těchto kolejích chyběla.

KAM DÁL?

Zjistěte více o našich nabídkách a činnosti.

Nabídka ubytování

Všechny potřebné informace o našich kolejích.

Zjistit více
Aktuální informace

Všechny potřebné informace o našich kolejích.

Zobrazit aktuality
Další služby

Nabídka našich dalších služeb pro studenty i širokou veřejnost.

Zjistit více
Kontakt

Vše důležité pro zájemce o bližší informace.

Zobrazit kontakty