Základní informace

Plánujete strávit rodinnou dovolenou v Olomouci a okolí? Cestujete a chcete se zdržet na pár dnů v hanácké metropoli? Organizujete svatbu a potřebujete zajistit pohodlné ubytování pro svatební hosty? Vyzkoušejte ubytování u nás v samotném centru Olomouce

Arcibiskupský kněžský seminář v Olomouci nabízí během letních prázdnin volnou ubytovací kapacitu pro věřící jednotlivce, manžele, rodiny nebo větší skupiny (farní zájezdy, církevní komunity či hnutí a další) v termínech 28. června až 25. července 2021 a 2. srpna až 13. srpna 2021. Ubytovaní hosté mohou v případě zájmu používat vybavenou kuchyni. V ceně je započítáno povlečení. Po předchozí domluvě je možné účastnit se duchovního programu (mše svatá), který bude zajišťovat kněz ze semináře. 

Z organizačních důvodů je nutné, aby noclehy byly smluveny alespoň na tři noci a počet účastníků na jednu ubytovací akci byl nejméně dvě osoby.

Pro větší skupiny je možné sjednat slevu. Pro více informací nás prosím kontaktujte (viz níže).

Máte zájem o ubytování u nás během léta?
Napište nám vaše požadavky a rádi Vám připravíme individuální nabídku.

Kontaktní e-mail: sekretariat.aks@ado.cz

Nabízíme ubytování v jedno- až čtyřlůžkových pokojích. K dispozici jsou rekonstruovaná sociální zařízení (koupelny s umývárnou a sprchovým koutem, toalety) a vybavená kuchyně. Nechybí pokrytí Wi-Fi signálem. Arcibiskupský kněžský seminář se nachází v nejužším historickém centru města, velkou část památek i dalších zajímavostí budete mít jako na dlani. Vzdálenější místa jsou dobře dostupná veřejnou dopravou či osobním automobilem.

Nabídka ubytování ve zkratce

✔ WiFi, pevné připojení
✔ Vybavená kuchyně
✔ Kolárna
✔ Povlečení v ceně
✔ V případě zájmu duchovní program

Ubytování je možné v termínech 28. června až 25. července a 2. srpna až 13. srpna 2021.

Ceník ubytování

Druh pokoje Cena za jednu osobu
jednolůžkový pokoj 400 Kč za noc
dvoulůžkový pokoj 350 Kč za noc
třílůžkový pokoj 300 Kč za noc
čtyřlůžkový pokoj 250 Kč za noc

Uvedené ceny jsou včetně DPH. Pro větší skupiny je možné sjednat slevu.

Co najdete v Olomouci a okolí?

Olomouc je v současnosti šestým největším městem v České republice. Díky své výhodné poloze, starobylé univerzitě, duchovním, kulturním a řemeslným tradicím byla po dlouhá staletí přirozeným centrem Moravy, které lákalo umělce, vzdělance a obchodníky. Hanácká metropole se může pyšnit druhou nejvýznamnější památkovou rezervací u nás, jejíž součástí je také velké množství církevních památek.

Ve městě sídlí univerzita, arcibiskupství, Moravská filharmonie a spousta zajímavých muzeí a divadel. Kromě toho se Olomouc pyšní rozlehlými parky, velkou zoologickou zahradou, moderním aquaparkem, plaveckým stadionem či přírodním areálem Litovelského Pomoraví s cyklostezkami a koupáním. Více informací včetně dalších zajímavých tipů naleznete na webových stránkách tourism.olomouc.eu

DALŠÍ SLUŽBY

Podívejte se, co vše kromě ubytování nabízíme.

Pronájem tělocvičny

Amatérským i profesionálním sportovcům nabízíme k pronájmu tělocvičnu v centru města.

Více informací
Duchovní program

Ubytovaným studentům nabízíme na našich kolejích bohatý duchovní program.

Více informací
Ubytování pro manžele

V průběhu celého roku nabízíme ubytování mladým manželským párům.

Více informací