Základní informace

Plánujete strávit rodinnou dovolenou v Olomouci a okolí? Cestujete a chcete se zdržet na pár dnů v hanácké metropoli? Vyzkoušejte ubytování u nás v samotném centru Olomouce

Arcibiskupský kněžský seminář v Olomouci nabízí během letních prázdnin volnou ubytovací kapacitu pro věřící, manžele, rodiny nebo větší skupiny (farní zájezdy, církevní komunity či hnutí a další). Ubytovaní hosté mohou v případě zájmu používat vybavenou kuchyni. V ceně je započítáno povlečení. Po předchozí domluvě je možné účastnit se duchovního programu (mše svatá), který bude zajišťovat kněz ze semináře. K osobní modlitbě je k dispozici kaple.

Z organizačních důvodů je nutné, aby noclehy byly smluveny alespoň na dvě noci.

Pro větší skupiny je možné sjednat slevu. Pro více informací nás prosím kontaktujte (viz níže).

Máte zájem o ubytování u nás během léta?
Napište nám vaše požadavky a rádi Vám připravíme individuální nabídku.

Kontaktní e-mail: sekretariat.aks@ado.cz

Nabízíme ubytování v jedno- až čtyřlůžkových pokojích se sociálním zařízením vlastním nebo společným na chodbě. Sociální zařízení (koupelny s umývárnou a sprchovým koutem, toalety) jsou rekonstruována. K dispozici je také vybavená kuchyně. Nechybí pokrytí Wi-Fi signálem. Arcibiskupský kněžský seminář se nachází v nejužším historickém centru města, velkou část památek i dalších zajímavostí budete mít jako na dlani. Vzdálenější místa jsou dobře dostupná veřejnou dopravou či osobním automobilem.

Nabídka ubytování ve zkratce

✔ WiFi, pevné připojení
✔ Vybavená kuchyně
✔ Kolárna
✔ Povlečení v ceně
✔ V případě zájmu duchovní program

Ceník ubytování

Druh pokoje Pokoj s vlastním sociálním zařízením Pokoj se společným sociálním zařízením na chodbě
jednolůžkový pokoj 800 Kč noc/osoba 700 Kč noc/osoba
dvoulůžkový pokoj 650 Kč noc/osoba 550 Kč noc/osoba
třílůžkový pokoj 500 Kč noc/osoba 400 Kč noc/osoba
čtyřlůžkový pokoj - 400 Kč noc/osoba

Uvedené ceny jsou včetně DPH. Cena pro děti do 10 let je ve všech typech pokojů 200 Kč noc/osobu. Poplatek magistrátu města Olomouc činí 21 Kč za noc/osobu. Pro větší skupiny je možné sjednat slevu.

Co najdete v Olomouci a okolí?

Olomouc je v současnosti šestým největším městem v České republice. Díky své výhodné poloze, starobylé univerzitě, duchovním, kulturním a řemeslným tradicím byla po dlouhá staletí přirozeným centrem Moravy, které lákalo umělce, vzdělance a obchodníky. Hanácká metropole se může pyšnit druhou nejvýznamnější památkovou rezervací u nás, jejíž součástí je také velké množství církevních památek.

Ve městě sídlí univerzita, arcibiskupství, Moravská filharmonie a spousta zajímavých muzeí a divadel. Kromě toho se Olomouc pyšní rozlehlými parky, velkou zoologickou zahradou, moderním aquaparkem, plaveckým stadionem či přírodním areálem Litovelského Pomoraví s cyklostezkami a koupáním. Více informací včetně dalších zajímavých tipů naleznete na webových stránkách tourism.olomouc.eu

DALŠÍ SLUŽBY

Podívejte se, co vše kromě ubytování nabízíme.

Duchovní program

Ubytovaným studentům nabízíme na našich kolejích bohatý duchovní program.

Více informací
Ubytování pro manžele

V průběhu celého roku nabízíme ubytování mladým manželským párům.

Více informací