Na této stránce jsou k dispozici aktuální informace pro ubytované studenty i nové zájemce, kteří zde naleznou informace o přihlašování na naše koleje a odkaz na online přihlášku.

Aktuální informace

Informace k navýšení měsíčních cen za ubytování
Od 1. února 2023 došlo k navýšení cen za ubytování na všech kolejích o meziroční inflaci za rok 2022. Průměrná míra inflace v roce 2022 činila podle údajů České národní banky 15,1 %. Aktualizovaný ceník naleznete na stránce Dokumenty. Děkujeme za pochopení.

Ubytování v novém akademickém roce 2023/2024
Přihlašování na příští akademický rok bylo ukončeno. Aktualizovaný ceník ubytování pro akademický rok 2023/2024 včetně aktualizovaného Domovního řádu a Smlouvy o ubytování jsou k dispozici na stránce Dokumenty.

Ubytování na léto
Ubytovací kapacita na léto 2023 je plně obsazena. Ubytování pro nové zájemce již není možné. Děkujeme za pochopení.

Informace pro zájemce o ubytování a přihláška

Přihlašování na koleje probíhá prostřednictvím online formuláře. Veškeré náležitostí vyplníte pohodlně na počítači bez nutnosti skenovat vyplněnou papírovou přihlášku. Po vyplnění a odeslání online přihlášky vás budeme kontaktovat.

Přihlášky na nový akademický rok 2023/2024

Přihlašování na akademický rok 2023/2034 pro stávající i nové studenty včetně nahrádníků bylo pro naplnění kapacit ukončeno. V případě dalších dotazů se prosím obracejte na email aks-koleje.aks@ado.cz. Děkujeme za pochopení.

KAM DÁL?

Zjistěte více o našich nabídkách a činnosti.

Nabídka ubytování

Všechny potřebné informace o našich kolejích.

Zjistit více
Novinky

Co je u nás nového a jaké plány máme do budoucna?

Zobrazit novinky
Další služby

Nabídka našich dalších služeb pro studenty i širokou veřejnost.

Zjistit více
Kontakt

Vše důležité pro zájemce o bližší informace.

Zobrazit kontakty